BIOŽIDINIAI - kas tai yra

Dasfa ir KoBio KamīniBIOŽIDINIAI - kas tai yra

BIOŽIDINIAI - jauku, ekologiška, saugu!

Mes siūlome itin kokybiškus ir saugius, pagal pažangiausias technologijas pagamintus patikimų Europos gamintojų bioždinius.

Biožidiniai ne tik papuoš Jūsų interjerą - jie suteiks jaukumo šaltais vakarais ar lietingą vasaros dieną, pagyvins ir sušildys Jūsų patalpas.

Biožidiniai - ekologiški, mobilūs, komfortiški namuose, biuruose, viešbučiuose ar restoranuose, kur sudėtinga arba netgi ir neįmanoma įrengti malkomis kūrenamus židinius.


Biožidinius galima įrengti bet kurioje patalpoje, panorėjus - perkelti iš vienos vietos į kitą priklausomai nuo modelio.

Biožidiniai užtikrina švarą ir komfortą, nes specialus biožidinių kuras - itin gerai išvalytas bioetanolis, gaminamas iš augalų - degdamas neskleidžia jokių dūmų ir neišskiria CO (smalkių), neturi jokio kvapo.

Šis ekologiškas bekvapis bioetanolis sudega iki CO2 ir vandens garų - todėl biožidiniams nereikia jokio kamino!

Taigi norint įsirengti židinį ir pasirinkus būtent biožidinį, Jums nereikia jokio specialaus projekto, derinimo dėl kamino įrengimo, nereikia jokių specialių leidimų.

Svarbiausia - pasirinkti tikrai saugų ir kokybišką, tinkantį Jūsų patalpoms biožidinio modelį!

Biožidinių privalumai - visiškai ekologiška liepsna, nėra dūmų, nėra pelenų, todėl biožidinius lengva ir patogu naudoti. Eksploatuojant biožidinius svarbu tinkamai įrengti vietą bioždiniui, jei tai įmontuojamas modelis, arba biožidinį su pilna apdaila pastatyti į norimą vietą patalpoje bei užtikrinti tinkamą patalpų vėdinimą. O toliau tereikia specialiu žiebtuvėliu arba mygtuko/pultelio paspaudimu uždegti biožidinį, ir galima mėgautis natūralia liepsna.


SAUGUMAS ir LIEPSNOS KOKYBĖ:

Pažangios gamybos technologijos garantuoja mūsų siūlomų biožidinių SAUGUMĄ. Mūsų gamintojų biožidiniuose dega būtent bioetanolio garai, o ne tiesiogiai bioetanolis. Todėl tai yra ypač saugu, o liepsna yra geltona, tolygi ir aiškiai matoma.

Mūsų gamintojų biožidiniuose dėl jų pagaminimo technologijų ypatumų degimo procesas vyksta labai tolygiai ir sklandžiai. Kievienas biožidinys dega būtent tiek valandų, kiek deklaruoja gamintojas konkretaus gaminio instrukcijoje.

Biožidinių degimo laikas gali būti nuo 2,5 iki 4 valandų, priklausomai nuo biožidinio modelio.

Mūsų siūlomuose biožidiniuose liepsna niekuomet neturi tiesioginio kontakto su itin degiu bioetanoliu, o bioetanolis yra saugiai „uždarytas" specialioje porėtoje keraminėje plytelėje ir po keraminiu pluoštu - priklausomai nuo modelio. 

 

GAMINTOJO GARANTIJA:

Mūsų gamintojų biožidiniams suteikiama rašytinė 2 metų gamintojų garantija. Su garantijos sąlygomis galima susipažinti prieš įsigyjant gaminį.


MŪSŲ ATSTOVAUJAMI GAMINTOJAI:

Ruby Fires (Olandija) gamintojas biožidinių saugumą garantuoja dėka keraminės plytelės bei keraminės vilnos, įmontuotos į degiklio vidų. Ši technologija garantuoja ypatingą saugumą, maksimalų funkcionalumą, kai biožidinių kuras (bioetanolis) deginamas labai ekonomiškai, ir minimalų CO2 kiekį.


PALANKIOS SĄLYGOS ir KAINOS:

UAB DASFA ir Ko galima pasikonsultuoti, tinkamai išsirinkti ir užsisakyti pilnai sukomplektuotą biožidinį, kurį tereikia pastatyti norimoje vietoje ir iškart naudoti.

Galima rinktis įdėklus arba įdėklus su metaline kasete, montuojamus į Jūsų norimus baldus ar nišas, o dizaino sprendimai lieka Jums pagal individualius pageidavimus.


UAB DASFA ir Ko yra oficialus gamintojo Ruby Fires (Olandija) atstovas Lietuvoje. Pristatymas iš gamintojo į mūsų ofisą arba tiesiogiai Pirkėjams pagal susitarimą.

 

Jūsų patogumui - mūsų ekspozicija su biožidinių modeliais, biožidinių parinkimas ir projektų derinimas su gamintoju bei su Jūsų meistrais, konsultacijos saugumo reikalavimų ir tinkamų apdailos medžiagų klausimais.  


ASORTIMENTAS: http://www.dasfa.lt/lt/biozidiniai/biozidiniai-ruby-fires 

LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel. +370 (5) 2031515, e-pasts: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visas tiesības aizsargātas