VELUX užuolaidėlės ir žaliuzės

Dasfa ir KoSTOGAIVELUX StoglangiaiVELUX užuolaidėlės ir žaliuzės

VELUX užuolaidėlės

Gamintojas: VELUX


Kilmės šalis:VELUX – patyrusi užuolaidėlių gamintoja, kurios užuolaidėlės, idealiai tinka mūsų stogo langams ir švieslangiams. Iš plataus klostuotų, ritininių, tamsinančių užuolaidėlių, pakeliamų žaliuzių ar apsaugančių nuo kaitros markizių asortimento išsirinksite tas, kurių funkcionalumas, stilius ir spalva geriausiai tiks Jūsų namams ar biurui.


Ramiam poilsiui

 

Ankstyvi saulėtekiai, trikdantys gatvių žibintai, mėnesienos šviesa. Net jei jaučiatės pavargę, užmigti su šviesa gali būti sunku. Kadangi tamsa yra pagrindinis veiksnys, užtikrinantis kokybišką nakties miegą arba jėgų suteikiantį pokaičio miegą, VELUX užtemdymo ir lengvai pritemdančių užuolaidėlių sprendimai - geriausias pasirinkimas. 

 

Idealus apšvietimas


Intensyvi dienos šviesa yra puiku, bet neretai jums reikia mažiau šviesos, kad galėtumėte susikoncentruoti ties darbu, mėgautis pietumis ar pažiūrėti žinias. Ideali dienos šviesa - valdoma dienos šviesa. Todėl siūlome platų užuolaidėlių asortimentą, kad galėtumėte pritaikyti apšvietimą pagal savo poreikius ir mėgautis privatumu.    

 

 

VELUX brošiūros


VELUX užuolaidėlės
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos