VELUX stogo liukai

Dasfa ir KoSTOGAIVELUX StoglangiaiVELUX stogo liukai

VELUX GXL/GXU išlipimo liukas šildomoms patalpoms

Gamintojas: VELUX


Kilmės šalis:Ar ant stogo lipate pakankamai dažnai? VELUX išlipimo ant stogo langai yra atidaromi į šoną, todėl itin paprasta iš gyvenamųjų kambarių prieiti prie kamino, antenos, latako ir kt. Dėl pneumatinės varčios apačioje sumontuotos spyruoklės lengva atidaryti langą ir jį užfiksuoti.


 

Išlipimo liukas meistrams


Ar ant stogo lipate pakankamai dažnai? VELUX išlipimo ant stogo langai yra atidaromi į šoną, todėl itin paprasta iš gyvenamųjų kambarių prieiti prie kamino, antenos, latako ir kt. Dėl pneumatinės varčios apačioje sumontuotos spyruoklės lengva atidaryti langą ir jį užfiksuoti. 

Įprastai langas su rankena kairėje yra atidaromas į dešinę. Jei reikia, prieš montavimą vyrius ir rankeną galima perkelti į kitą pusę.

Su VELUX išlipimo ant stogo langais GXL ir GXU patogu iš šildomos palėpės užlipti ant stogo. GXL gaminama iš klijuotos pušies medienos, o GXU padengtas balta, nereikalaujanti priežiūros poliuretano apdaila.

 

Savybės:

  • Atidaromas ir uždaromas naudojant šone sumontuotą rankeną. 
  • Dėl pneumatinės varčios apačioje sumontuotos spyruoklės lengvai atidarysite langą ir užfiksuosite nustatytoje padėtyje.
  • Įprastai langas su rankena kairėje atidaromas į šoną. Prieš montavimą vyrius ir rankeną galima perkelti į kitą pusę.
  • Ventiliacijos sklendė su oro filtru. 
  • Tėvų kontrolės mechanizmas - užrakinama rankena.
  • Galima derinti su rankiniu būdu valdomomis tamsinančiomis, energiją taupančiomis, ritininėmis, klostuotomis užuolaidėlėmis, žaliuzėmis ir tinkleliais nuo vabzdžių.

 

VELUX brošiūros


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411

El. paštas: info@dasfa.lt
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Pasiteiraukite:


* Jūsų vardas
* El. paštas:
* Kontaktinis telefonas:
Pasiteiraukite:

* - būtini laukeliai

VELUX GXL/GXU išlipimo liukas šildomoms patalpoms
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos