VELUX stogo langai

Dasfa ir KoSTOGAIVELUX StoglangiaiVELUX stogo langai

VELUX STANDARD stogo langas GZL su rankena apačioje

Gamintojas: VELUX


Kilmės šalis:Šis su elegantiška rankena apačioje valdomas stogo langas yra mūsų rekomenduojamas sprendimas, kai reikia arba norima įrengti langą aukštai, pavyzdžiui dėl atraminės sienos. Jame standartiškai įmontuota dviejų lygių ventiliacijos sistema, užtikrinanti patogią ventiliaciją net kai langas uždarytas.


Šis su elegantiška rankena apačioje valdomas stogo langas yra mūsų rekomenduojamas sprendimas, kai reikia arba norima įrengti langą aukštai, pavyzdžiui dėl atraminės sienos. Jame standartiškai įmontuota dviejų lygių ventiliacijos sistema, užtikrinanti patogią ventiliaciją net kai langas uždarytas.

 

  • Apatinė cinko rankena
  • Dviejų lygių ventiliacijos sistema
  • Filtras nuo dulkių ir vabzdžių

 

Nauja, lygi, apačioje įrengta cinko rankena sukurta taip, kad aukštai sumontuotų langų atidarymas ir uždarymas būtų paprastas ir patogus. Norėdami langą nuvalyti, tiesiog paverskite jį 180? kampu ir įsukite varžtą į rėmą, kad abi rankos būtų laisvos.

 

Dviejų lygių ventiliacijos sistema leidžia jūsų namams kvėpuoti, net jei langas uždarytas. Norėdami nustatyti, kiek oro įleisti į vidų, spustelėkite vieną arba du kartus ir mėgaukitės švariu, gaiviu oru bet kuriuo dienos ar nakties metu.

 

Integruotas oro filtras neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į jūsų namus, todėl jūsų gyvenamoji erdvė bus sveikesnė. Filtras lengvai valomas dulkių siurbliu.  

 

Techninė informacija


VELUX brošiūros

 

 


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411

El. paštas: info@dasfa.lt
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Pasiteiraukite:


* Jūsų vardas
* El. paštas:
* Kontaktinis telefonas:
Pasiteiraukite:

* - būtini laukeliai

VELUX STANDARD stogo langas GZL su rankena apačioje
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos