VELUX stogo langai

Dasfa ir KoSTOGAIVELUX StoglangiaiVELUX stogo langai

VELUX PREMIUM stogo langas GGL INTEGRA su rankena viršuje

Gamintojas: VELUX


Kilmės šalis:Jei pageidaujate išskirtinio komforto, VELUX INTEGRA® yra tai, ko jums reikia. Novatoriška nuotoliniu būdu valdomų langų sistema vos vienu valdymo pultelio prisilietimu galite atidaryti ir uždaryti užuolaidėles ir žaliuzes.


Jei pageidaujate išskirtinio komforto, VELUX INTEGRA® yra tai, ko jums reikia. Novatoriška nuotoliniu būdu valdomų langų sistema vos vienu valdymo pultelio prisilietimu galite atidaryti ir uždaryti užuolaidėles ir žaliuzes. Naudokitės iš anksto nustatytomis programomis arba sukurkite jūsų poreikius atitinkančią programą: Atsikėlimas, vėdinimas, atostogų metu ir daugiau. Nuotoliniu valdymu galite lengviau ir greičiau pasiekti kiekvieną langą - bet kur namie. VELUX INTEGRA®  yra geriausias gaivaus oro ir komforto viduje pasirinkimas. 

Galima įsigyti maitinimo tinklo ir saulės energija valdomas versijas.


VELUX INTEGRA stogo langas

Intuityvus, lengvai naudojamas VELUX INTEGRA® stogo langas užtikrina gerą ventiliaciją ir sveiką gyvenimo aplinką. Rinkitės elektra valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, jei norite jį integruoti tiesiogiai į jūsų namų elektros sistemą.


VELUX INTEGRA saulės energija valdomas stogo langas

Visos funkcijos, kaip ir elektra valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, bet maitinama saulės energija; integruotu saulės elementu langas įkraunamas automatiškai. Saulės elementas turi būti tiesiogiai veikiamas saulės spindulių. Nereikia laidų, todėl montavimas yra greitesnis ir lengvesnis.


 VELUX INTEGRA stogo langų privalumai

 

 

Gaivus oras ir komfortas viduje

Kai miegame, maudomės po dušu ar gaminame, namuose kyla bendras drėgmės lygis. Prasta kambario oro kokybė neigiamai veikia mūsų savijautą, tačiau keletas kasdienių veiksmų gali turėti įtakos didesniam kambario komfortui. Leiskite VELUX INTEGRA® stogo langams jums padėti. Tiesiog naudokitės iš anksto nustatytomis programomis ir mėgaukitės automatiniu vėdinimu.

 

Namų apsauga be rūpesčių

Tik įsivaizduokite, jei vienu prisilietimu galėtumėte uždaryti visus stogo langus. Dabar galite tai padaryti VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu. Tiesiog paspauskite piktogramą „Išeinu iš namų" ir visi jūsų VELUX INTEGRA® stogo langai bus iškart uždaryti, kad ir kur name jie būtų.

 

Jokio lietaus

Kas atsitinka, jei nesate šalia ar esate per daug užsiėmę ir negalite uždaryti langų? Visuose mūsų VELUX INTEGRA® stogo languose sumontuoti lietaus jutikliai, kuriais automatiškai uždaromi langai, jei pradeda lyti, todėl galite nesijaudinti dėl galimos lietaus žalos.  


Daugiau informacijos


VELUX brošiūros


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411

El. paštas: info@dasfa.lt
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Pasiteiraukite:


* Jūsų vardas
* El. paštas:
* Kontaktinis telefonas:
Pasiteiraukite:

* - būtini laukeliai

VELUX PREMIUM stogo langas GGL INTEGRA su rankena viršuje
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos