MAGE Roof & Building Components GmbH (Vokietija)

Dasfa ir KoSTOGAIStogo priedaiMAGE Roof & Building Components GmbH (Vokietija)

Aktyvi garo izoliacinė plėvelė MAGE® AirTex DB20 110 g/m

Gamintojas: MAGE Roof & Building Components GmbH


Kilmės šalis: Vokietija
MAGE Airtex DB20 - tai dvisluoksnė aktyvioji garo izoliavimo membrana, turinti koeficientą Sd = ~20 м. Skirta naudoti mansardų izoliavimui nuo vandens garų bei nuo išsiskiriančios pastatų viduje montažinės drėgmės. Susideda iš  polipropileninio neaudininio sluoksnio ir vidinio funkcinės plėvelės sluoksnio, užtikrinančio aktyvius vandens garų mainus iš pastato vidaus  į mansardos pusę ir atvirkščiai - esant tokiai būtinybei iš mansardos pusės pastatų pusės link. 


MAGE Airtex DB20 - tai aukščiausios kokybės gaminys, pagamintas ir testuotas VOKIETIJOJE.


Panaudojimo sritis:

Garo izoliavimo membrana MAGE Airtex DB20 naudojama kaip garo izoliavimo sluoksnis gyvenamųjų ir pramoninių pastatų statyboje, apsaugantis mansardą nuo drėgmės patekimo į temoizoliacijos sluoksnį iš pastato vidaus. Kintamo Sd koeficiento dėka membrana leidžia nukreipti mansardoje esančią drėgmę į termoizoliacijos pusę ir taip pat, esant per dideliam drėgmės kiekiui termoizoliacijos sluoksnyje, nukreipia drėgmę į mansardos pusę.  Aktyvioji garų izoliacinė plėvelė MAGE Airtex DB20 apsaugo nuo "polietileninio pakelio efekto", t.y nuo  dėl per didelės drėgmės mansardoje atsirandančio grybelio, pelėsio, o taip pat neleidžia prasidėti puvimo procesams mediniuose konstrukcijos elementuose. Aukšta MAGE Airtex DB20 gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

 

KAINA 1,10 Eur/m2 su PVM.

Nuolaidos objektams derinamos atskirai.


Techniniai parametrai:

Garų pralaidumas Sd = 20 m
Svoris 110 g/m2
Išmatavimai 1,5 x 50 m


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Daiva Dzikienė
Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411

El. paštas: ddaiva@dasfa.lt
Skype: daiva.dzikiene
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Pasiteiraukite:


* Jūsų vardas
* El. paštas:
* Kontaktinis telefonas:
Pasiteiraukite:

* - būtini laukeliai

Aktyvi garo izoliacinė plėvelė MAGE® AirTex DB20 110 g/m
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos