PENETRON

Dasfa ir KoPENETRON

www.penetron.lt

www.betonohidroizoliacija.lt

 

 

UAB DASFA ir Ko - vienintelis oficialus Penetron atstovas Lietuvoje.

PENETRON – profesionali skvarbioji kristalinė hidroizoliacija betonui, pagaminta JAV gamykloje. 

Visos sistemą sudarančios medžiagos užtikrina efektyviausius hidroizoliacijos sprendimus:

PENETRON – esamiems betoniniams gaminiams ir konstrukcijoms hidroizoliuoti. Medžiagos cheminiai komponentai prasiskverbia į betoną su drėgme, rišasi su cemento dalelėmis ir keičia betono struktūrą, nes betono porose, kapiliaruose ir įtrūkiuose iki 0,4 mm susidarę kristalai tampa nepralaidūs vandeniui, tačiau išsaugo laidumą garams. Pagerina betono eksploatacines savybes ir saugo nuo mikroįtrūkių dėka savigydos savybių.

PENECRETE – esamoms statinėms siūlėms, įtrūkimams, sujungimo ir prijungimo vietoms hidroizoliuoti. Medžiaga labai gerai sukimba su betonu ir kitais paviršiais, taip pat metalu, nesuslūgsta ir pasižymi dideliu stiprumu, apsaugo nuo lašelinio patekėjimo ir vandens filtracijos.

PENETRON ADMIX – betono mišinio priedas, dedamas į betoną jo gamybos metu. Betonavimo metu hidroizoliuoja betono gaminius per visą jų tūrį. Ženkliai pagerina betono eksploatacines savybes ir saugo nuo mikroįtrūkių dėka savigydos savybių. 

• PENETRON ADMIX LIQUID - skystas betono mišinio priedas. Betonavimo metu hidroizoliuoja betono gaminius per visą jų storį. Ženkliai pagerina betono eksploatacines savybes. Dar patogesnis naudojimas, nes nereikia maišyti su vaneniu!

PENEPLUG, WATERPLUG - tai greitai kietėjanti medžiaga, kuri momentaliai pašalina slėginius pratekėjimus. Naudojama betono, plytų ir akmens konstrukcijų slėginių pratekėjimų šalinimui kai kitos medžiagos išplaunamos dar nepradėjus rištis.

PENEBAR – 300 % išsiplečiantis hidroizoliacinis tarpiklis siūlėms ir betono prijungimo, sujungimo vietoms. Tarpiklis užbetonuojamas gamybos metu.

PENETRON sistemos efektyvumas užtikrinamas kompleksišku medžiagų panaudojimu.

PENETRON medžiagų techninės charakteristikos ištirtos Austrijos notifikuotoje įstaigoje OFI CERT.  Išduoti atitikimo EN standartams EN 1504-3, 1504-2 ir EN 934-2 sertifikatai.

PENETRON gamykloje JAV įdiegta ir veikia kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2015 standarto reikalavimus, dėl to pirkėjus pasiekia tik aukščiausios kokybės, visus reikalavimus atitinkantys produktai.

SERTIFIKATAI

 

EKSPLOATACINIŲ SAVYBIŲ DEKLARACIJOS

 

TECHNOLOGINIS REGLAMENTAS

 

VIDEO INSTRUKCIJA

 

PROJEKTUOTOJAMS

 

Daugiau informacijos apie PENETRON rasite čia:

 

 

BETONO HIDROIZOLIACIJA

BETONO HIDROIZOLIACIJA

   
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos