BETONO HIDROIZOLIACIJA

Dasfa ir KoPENETRONBETONO HIDROIZOLIACIJA

PENESEAL FH sandariklis-impregnantas betonui, mūrui

Gamintojas: PENETRON


Kilmės šalis: JAVPENESEAL FH sandariklis-impregnantas. PASKIRTIS: Tai bespalvis sandariklis, kuris įsigeria į betoną ar kitą mūrinį pagrindą, tokį kaip tinkas, betono blokeliai, trinkelės, plytos ir pan., apsaugodamas, sustiprindamas jį ir prailgindamas tarnavimo laiką.


PENESEAL FH PASKIRTIS:

Tai bespalvis sandariklis, kuris įsigeria į betoną ar kitą mūrinį pagrindą, tokį kaip tinkas, betono blokeliai, trinkelės, plytos ir pan., apsaugodamas, sustiprindamas jį ir prailgindamas tarnavimo laiką.

 

SANDARINIMAS:

PENESEAL FH sandariklis-impregnantas giliai įsigeria į betoną ir, chemiškai reaguodamas su cemento komponentais, uždaro vidines poras bei mikroplyšius, giliai ir patvariai užsandarindamas bet kokio pobūdžio betoninius ir mūrinius paviršius.


SUTVIRTINIMAS: 

PENESEAL FH sujungia betono komponentus į vientisą masę, padidina tankį, kietumą bei gerokai padidina betoninių paviršių atsparumą trinčiai ir ilgaamžiškumą. Iki glotnumo užtrinti paviršiai įgyja į marmurą panašią išvaizdą ir blizgesį. Testai parodė, kad šia priemone konservuotas betonas buvo 38% kietesnis už etaloninį betoną ir daugiau kaip 50% atsparesnis trinčiai. 


DULKĖJIMO ELIMINAVIMAS: 

PENESEAL FH chemiškai reaguoja su betone esančiomis druskomis, patvariai eliminuodamas dulkių išsiskyrimą.


ŠARMINIŲ JUNGINIŲ NEUTRALIZAVIMAS: 

Kol progresyviai skverbiasi į betoną, PENESEAL FH pakeliui neutralizuoja šarminius junginius, išstumdamas juos į paviršių. Giliai esantys šarminiai junginiai užblokuojami, taip sustabdant jų išsikristalinimą ir išplovimą. Padidėja betono atsparumas smūgiams - bandymas parodė vidutinį 13,3% padidėjimą. 


KONSERVAVIMAS:

PENESEAL FH likviduoja kapiliarinius ir temperatūrinius įtrūkimus šviežiai išlietuose betonuose. Kompleksinė konservacija tampa galima dėl cheminės reakcijos, kuri sulaiko drėgmę, taip reikalingą hidratacijos procesui užbaigti.


ADHEZYVUMAS:

PENESEAL FH paruošia paviršius dažymui, klijavimui ir kitokiomis dangoms, eliminuodams paviršines druskas, kurių buvimas turi kritinės įtakos tinkamam adhezyvumui. PENESEAL FH sudėtyje nėra silikonų, ir jis gali būti dengiamas bet kokiomis dangomis.


PENESEAL FH POVEIKIO BETONUI REZULTATAI:

Betonas ir kiti mūriniai paviršiai išlieka patvariai užsandarinti visą statinio eksploatavimo laiką, tampa labai atsparūs alyvoms, tepalams ir kitokiems teršalams. Ženkliai padidėja jų kietumas ir atsparumas smūgiams. PENESEAL FH preparatas gali būti naudojamas susisiekimo objektų statyboje, kaip betono apsauga nuo nuledinimo priemonių poveikio.


MEDŽIAGOS, KURIOS GALI BŪTI APSAUGOTOS PENESEAL FH PREPARATU:

Betonas, betono blokeliai, skiediniai, tinkai ir bet kokio tipo kombinacijos iš smėlio, akmens ir cemento.


APRIBOJIMAI:

Netinka sandarinti ypač porėtas medžiagas, kuriose yra angų ir oro pagalvių. Jeigu paviršiai anksčiau jau buvo apsaugoti kitais preparatais, juos reikia chemiškai arba mechaniškai pašalinti.

Ant stiklo ar kitos apdailos medžiagos išsiliejusį preparatą reikia nedelsiant nuplauti. Nenaudoti žemesnėje kaip 2°C temperatūroje.

 

DENGIMO BŪDAI:

Purškimas arba paskirstymas rankiniu būdu.


REIKIAMI ĮRANKIAI:

Žemaslėgis purškimo aparatas, šepetys minkštais šeriais, vandens žarna, dulkių siurblys.

 

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:

Nuo paviršiaus pašalinti dulkes, nešvarumus ir kitokius teršalus. Jei paviršius yra drėgnas ar šlapias, reikia leisti jam išdžiūti, kad PENESEAL FH galėtų veikti, kaip numatyta.


DENGIMAS:

1 etapas. PENESEAL FH dengti tada, kai paviršius yra pakankamai tvirtas, kad juo būtų galima vaikščioti, o naujai išlieto betono atveju - prieš prasidedant kapiliariniam ir temperatūriniam trūkinėjimui. 30 minučių palaikyti visą paviršių sudrėkintą preparatu.

2 etapas. Kai paviršius, padengtas PENETRON FH, taps slidus, jį reikia šiek tiek sudrėkinti vandeniu. Tai pašalins šį slidumą.

3 etapas. Praėjus mažd. 30 minučių, paviršių gerai nuplauti vandeniu.  Kad būtų pašalinti šarmai ir PENESEAL FH likučiai, reikia kruopščiai surinkti ant paviršiaus pasilikusį skystį - tam naudojamos guminės grandyklės ir dulkių siurblys. To neatlikus, ant paviršiaus atsiras spalvos pasikeitimų.

 

TECHNINIAI DUOMENYS:

Vandens pralaidumas:

Esant 211 cm vandens stulpo aukščiui, 31,2 cm2 plote pralaidumas yra 0,022 cm3 per valandą.


Išeiga: 0,2L/m2


SKIEDIKLIAI:

Nereikalingi Įrankius pakanka nuplauti švariu vandeniu.


SPALVA:

Bespalvis PENESEAL FH nepakeičia natūralios apdorojamų paviršių spalvos. Ten, kur šarmai, kalkės ar kitos sudėtinės medžiagos dėl PENETRON FH poveikio yra išstumiamos į paviršių, tačiau būtina yra išsaugoti natūralią išvaizdą, paviršių reikia gerai nuplauti vandeniu. VEIKIMO TRUKMĖ:

Betonas tvirtėja ir tampa vis sandaresnis laikui bėgant. Laikas, reikalingas įvykti pilnai konservacijai, užsandarinimui ir sutvirtinimui: 60-90 dienų. Priešingai nei paviršinės apsaugos priemonės, kurioms su laiku nusidėvi, PENESEAL FH užsandarina betoną iš vidaus, patvariai užblokuodamas poras, dėl ko betonas tampa pats savaime atsparus vandens prasiskverbimui ir nejautrus paviršiniam nenusidėvėjimui. 


TEMPERATŪRINIAI APRIBOJIMAI:

<57 °C, >2 °C. Žemose temperatūrose visiškai apsaugo naujai išlietą betoną nuo sušalimo 6 dienas.


DŽIŪVIMO TRUKMĖ:

1-3 valandos. Apdorotą paviršių galima pradėti eksploatuoti tada, kai liečiant jis atrodo sausas. Naujai išlieto betono atveju reikia palaukti, kol praeis jo sutvirtėjimui technologiškai būtinas laikas. Dažymas ar kitokių dangų įrengimas: Senas betonas - nuo 3 iki 7 dienų po apdorojimo. Naujai išlietas betonas - leisti betonui subręsti 30 dienų.


PAKUOTĖ ir KAINA: 

Plastikinis kanistras 20L

Kaina 180,00 Eur/20L arba 9,00 Eur/L su PVM


Pagaminta JAV. Išsami informacija apie produktą: www.penetron.lt arba www.penetron.com 

https://www.penetronsp.com/products/view/peneseal-fh-11-concentrate


VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=LjJUO-NR41A

 


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411, +370 687 24841

El. paštas: info@dasfa.lt
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Pasiteiraukite:


* Jūsų vardas
* El. paštas:
* Kontaktinis telefonas:
Pasiteiraukite:

* - būtini laukeliai

PENESEAL FH sandariklis-impregnantas betonui, mūrui


Galimos spalvos:


PENESEAL FH
PENESEAL FH
PENESEAL FH
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos