BETONO HIDROIZOLIACIJA

Dasfa ir KoPENETRONBETONO HIDROIZOLIACIJA

ActiStop sandarinimo juosta betonavimui

Gamintojas: GDA Sp. z.o.o


Kilmės šalis: LenkijaPENETRON – profesionali skvarbioji kristalinė hidroizoliacija betonui. Visos sistemą sudarančios medžiagos užtikrina efektyviausius hidroizoliacijos sprendimus. PENETRON ADMIX priedas į betoną naudojamas betonavimo metu. Kartu rekomenduojama naudoti hidrofilinę sandarinimo juostą ActiStop.


PENETRON - profesionali skvarbioji kristalinė hidroizoliacija betonui. Visos sistemą sudarančios medžiagos užtikrina efektyviausius hidroizoliacijos sprendimus. PENETRON ADMIX priedas į betoną naudojamas betonavimo metu.

Betonuojant rekomenduojama naudoti hidrofilinę sandarinimo juostą ActiStop technologinėms siūlėms sandarinti. 

 

ActiStop - hidrofilinė sandarinimo juosta, sudaryta iš natrio-bentonito ir butilkaučiuko derinio. ActiStop yra aktyvus sandariklis, kuris, reaguodamas su vandeniu, sandarina konstrukcines siūles betone. Sandariklis yra atsparus hidrostatiniam slėgiui ir neleidžia skverbtis vandeniui pro technologinę siūlę konstrukcijoje. 

Natrio-bentonito sudėties dėka ActiStop sandariklis sąveikoje su vandeniu išbrinksta ir užpildo atsiradusius korėtus paviršius ir nedidelius įtrūkimus. ActiStop yra aktyvus sandariklis, kuris pakeičia pasyvias PVC/Gumos hidroizoliacines tarpines, jį paprasta įrengti, nes nereikia išankstinio apdirbimo. ActiStop išleidžiamas tam tikro dydžio juosta, suvyniota  ant ritės.

 

ActiStop puikiai sukimba su betonu, plienu ar PVC vamzdžiais. Siekiant užkirsti kelią vandens pratekėjimui, ActiStop reikia jungti galais (nedėti vieno ant kito). ActiStop juosta privalo būti užbetonuota 75mm iš visų pusių. 

 

PAKUOTĖ, KAINA IR SISTEMOS PAGALBINĖS MEDŽIAGOS

ActiStop sandarinimo juosta, profilio dydis 25mm x 25mm, ritėje 5m

Dėžėje: 30m, dėžės svoris 25kg

KAINA - 5,00 Eur/m su PVM arba 25,00 Eur/rul.su PVM


ActiFix metalinis tinklelis juostai 

Dėžėje: 30m, dėžės svoris: 1,75kg

KAINA - 1,20 Eur/m su PVM


SANDĖLIAVIMAS

Visus produktus reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, laikyti uždengtus sausoje vietoje, saugoti nuo sugadinimo ar išankstinio sąlyčio su vandeniu.


SVEIKATA IR SAUGA

Prieš naudojimą perskaitykite medžiagų saugos duomenų lapą, arba pasitarkite su gamintoju. 

 

Charakteristika

Vertė

Edometrinis brinkimo indeksas [%]

>160

Apimties padidėjimas reakcijos su vandeniu metu (4 dienos)

270%

Brinkimo slėgis, kPa

>300

Pralaidumas

Nepralaidus


TECHNINĖ PASTABA

 • Šis duomenų lapas yra tik rekomendacinio pobūdžio ir esant tam tikroms sąlygoms juo vadovautis nepatartina.
 • Nėra galimybių kontroliuoti naudojimo sąlygų, todėl mes neatsakome už gautus rezultatus
 • Techninių duomenų lapo išleidimo dieną pateikta informacija buvo teisinga. Kadangi mes įsipareigojame nuolatos tobulinti produktus, tokiu būdu pasiliekame teisę keisti produkto specifikacijas.
 • Naujausią informaciją jums suteiks tiekėjas.

PASKIRTIS

 • Betoninių konstrukcijų sudūrimų vietos.
 • Galima naudoti ant esančios betoninės konstrukcijos.
 • Vamzdynų prasiskverbimas- pro sienas ir grindis.
 • Nelygūs paviršiai.
 • Dėžės tipo vamzdyno išėjimas ir remediacijos sekcijos

PRIVALUMAI

 • Nedimensinis brinkimas padeda užpildyti aplinkui esančią tuščią erdvę .
 • Lankstus - tinka nelygiems paviršiams.
 • Atsparus 6 barų (60m) hidrostatiniam slėgiui.
 • Brinkstant ir plečiantis tūris tampa daug kartų didesnis už sausą būvį, susiformuoja gelio konsistencijos membrana, kuri prasiskverbia į vidų.
 • Paprastas įrengimas - suduriant galus.
 • Brinkimas yra grįžtamasis po drėkinimo-džiovinimo ciklo.
 • Atsparus šalimo-šilimo ciklui.

APRIBOJIMAI

 • ActiStop nenaudojamas judančiose siūlėse.
 • ActiStop skirtas gelžbetoniui, kurio minimalus stipris yra 20N/mm2, jam būtina minimali 75mm betono danga visomis kryptimis.
 • ActiStop negalima mirkyti vandenyje ir būtina saugoti nuo sąlyčio su vandeniu iki padengimo betonu. Jeigu produktas išbrinksta iki padengimo betonu, jis pakeičiamas kitu.
 • Jeigu ActiStop tenka naudoti tokiomis sąlygomis, kai gruntinis vanduo yra galimai užterštas, prieš įrengiant pasitarkite su gamintoju.

 

PRITAIKYMAS

Paviršiaus paruošimas

Užtikrinkite, kad konstrukcinių siūlių paviršius būtų švarus ir jose nebūtų stovinčio vandens. Laisvas/atsilupęs betonas turi būti nuvalomas (paviršiaus valymas šepečiu, plovimas aukšto slėgio srove, ir t.t.). Griovelio formuoti nebūtina.


ActiStop pritaikymas (naudojant ActiFix)

Išvyniokite iš ritės reikiamo ilgio ActiStop, nuo kurio nuimamas popierius yra nepažeistas, nuimkite popierių, prispauskite lipnia puse prie betono taip, kad ActiStop užpildytų betono nelygumus. 

Kai ActiStop yra teisingai įtvirtintas, nuimkite likusį popierių ir uždėkite  ActiFix ant ActiStop taip, kad jie perdengtų vienas kitą. Paklokite perdengiant ActiFix (perdengimas iki 25mm), sujunkite perdengimą vinimis per centrą, naudodami varžtus 300mm c/c. ActiFix yra jungiamas galais tvirtai spaudžiant, tokiu būdu išlaikoma nenutrūkstama linija.  Pradėkite nuo sudūrimo vietos, įrengimo metu neištempkite ActiStop. Nedėkite ActiStop vieno ant kito. Esant nelygiems paviršiams arba siekiant padengti plyšius, kurie neišvengiamai  atsirado įrengimo metu (pvz. polių įskilimai ir pan.) galima naudoti ActiSeal kaip bazinį sluoksnį, kad neliktų tuštumų. Gali prireikti papildomo ActiFix sutvirtinimo, kad atitiktų paviršiaus profilį. 


Įbetonuoto vamzdžio išėjimas 

Užtikrinkite, kad vamzdžiai ir kiti paviršiai būtų švarūs ir nuriebinti.  Nupjaukite reikiamo ilgio  ActiStop ir sujunkite galus, kad paviršius būtų visiškai užsandarintas. ActiStop galima naudoti ir su suveržiančia viela. Sandarindami plienines sijas, kolonas, sutvirtinimus ir pan., užtepkite ActiStop Adhesive klijų ant paviršiaus. Nupjaukite ir sujunkite ActiStop kiekviename vidiniame kampe, kad paviršius būtų tolygiai užsandarintas. 


Dėžės tipo vamzdyno išėjimas

Uždėkite ActiStop iš visų vamzdžio pusių, sujunkite galus, siekiant sudaryti hermetišką sandarinimą. Sutvirtinkite ActiStop arba su ActiFix, arba su ActiStop Adhesive. Apsupkite vamzdį ActiStop, sujungiant galus ir pripildykite tuščią ertmę nesitraukiančia cemento mase.


 

VIDEO instrukcija: http://www.penetron.lt/video-instrukcija1.html

 


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411, +370 687 24841

El. paštas: info@dasfa.lt
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Pasiteiraukite:


* Jūsų vardas
* El. paštas:
* Kontaktinis telefonas:
Pasiteiraukite:

* - būtini laukeliai

ActiStop sandarinimo juosta betonavimui


Galimos spalvos:


ActiStop betonavimo juosta
ActiStop betonavimo juosta
ActiStop betonavimo juosta
ActiStop betonavimo juosta
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos