PENETRON

Dasfa ir KoPENETRON

www.penetron.lt

www.betonohidroizoliacija.lt

 

 

UAB DASFA ir Ko - vienintelis oficialus Penetron atstovas Lietuvoje.

PENETRON – profesionali hidroizoliacija betonui. 8-ios sistemą sudarančios medžiagos užtikrina efektyviausius hidroizoliacijos sprendimus:

PENETRON – esamiems betoniniams gaminiams ir konstrukcijoms hidroizoliuoti. Medžiaga prasiskverbią į betoną, keičia jo struktūrą, plyšiuose, porose, kapiliaruose ir įtrūkiuose iki 0,4 mm susidarę kristalai tampa nepralaidūs vandeniui, išsaugo laidumą garams. Pagerina betono eksploatacines savybes.

PENECRETE – esamoms siūlėms, įtrūkimams, sujungimo ir prijungimo vietoms hidroizoliuoti. Medžiaga gerai sukimba su betonu ir kitais paviršiais, nesuslūgsta ir pasižymi dideliu stiprumu, apsaugo nuo lašelinio patekėjimo ir vandens filtracijos.

PENETRON ADMIX – betono mišinio priedas. Betonavimo metu hidroizoliuoja betono gaminius per visą jų storį. Ženkliai pagerina betono eksploatacines savybes.

PENEPLUG, WATERPLUG - tai greitai kietėjanti medžiaga, kuri momentaliai pašalina slėginius pratekėjimus. Naudojama betono, plytų ir akmens konstrukcijų slėginių pratekėjimų šalinimui kai kitos medžiagos išplaunamos dar nepradėjus rištis.

PENEBAR – 300 % išsiplečiantis hidroizoliacinis tarpiklis siūlėms ir betono prijungimo, sujungimo vietoms. Tarpiklis užbetonuojamas gamybos metu.

PENEPOXY – vienkomponenčiai polimeriniai klijai-hermetikas, kuris sukietėjęs tampa elastinga medžiaga, puikiai sukimbančia su įvairiais paviršiais (betonu, metalu, plastiku, mūru).

• SKREPA M500 – naudojama horizontalių, vertikalių ir lubų gelžbetoninių paviršių apsauginio sluoksnio atstatymui. Taip pat mūro konstrukcijų hidroizoliacijos įrengimui ir atstatymui.

• SKREPA M600 – naudojama siūlių, įtrūkimų, tuštumų, ertmių ir tarpų tarp bet kokių statybinių konstrukcijų elementų didesnių nei 0,4 mm užpildymams su tirpalo pompų hidroizoliacijos įrengimui pagalba. Taip pat naudojama grunto stiprinimui kasyklų darbo aikštelėse.

Sistemos efektyvumas užtikrinamas kompleksišku medžiagų panaudojimu.

PENETRON medžiagos sertifikuotos pagal ISO 9001:2000 kokybės reikalavimus. Medžiagų techninės charakteristikos ištirtos Talino technologijų universitete. Išduoti CE sertifikatai atitinka LST EN 1504-3, LST EN 934-2 reikalavimus.

TECHNINĖ  DOKUMENTACIJA:

SERTIFIKATAI > 1  2  3

 

EKSPLOATACINIŲ SAVYBIŲ DEKLARACIJOS:

- Vertimai Lietuvių kalba 1

- Originalios Angliškos 1

 

TECHNOLOGINIS REGLAMENTAS

 

 

Daugiau informacijos apie PENETRON rasite čia:

 

 

BETONO HIDROIZOLIACIJA

BETONO HIDROIZOLIACIJA

   
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos