Naujienos

Dasfa ir KoNaujienos

Roben GmbH vokiškos klinkerio ir sendintos plytelės

UAB DASFA ir Ko siūlo ROBEN GmbH vokiečių gamintojo fasadines plyteles.

Esame oficialus Roben GmbH vokiečių gamintojo atstovas Lietuvoje, todėl plytelės pristatomos tiesiai iš gamyklų Vokietijoje


Roben GmbH klinkerio plytelės yra itin kokybiškos, atitinka aukščiausius Vokietijos gamintojų standartus. Turi LST EN normas ir reikalavimus atitinkančius sertifikatus.


Vokietijos Roben GmbH gamykla visuomet siūlo pirmą klinkerio rūšį ( ne sopo, lotus ar kitokius nesigavusios kokybės gaminius ).

Taip pat visuomet taikoma pati palankiausią kainodara mūsų Pirkėjams - kiekvienas gali išsirinkti patinkačias spalvas už pačią palankiausią kainą.


Pirkėjams yra galimybė nusipirkti tiksliai reikiamą klinkerio plytelių kiekį, iki 0,5m2 tikslumu. Viena klinkerio plytelių dėžutė yra 24 vnt. O tai atitinka 0,5m2 plytelių, klijuojant su 12 mm tarpukais. Sąnaudos yra 48 vnt./m2 įvetinus 12mm tarpukus.


Roben GmbH klinkerio plytelių įgeriamumas tik 1,5-3 % !

Tai itin mažas įgeriamumas, dėka kurio su šiomis kokybiškomis plytelėmis įrengsite patikimus ir ilgaamžius fasadus.


KLINKERINĖS PLYTELĖS - PLATUS SPALVŲ ir PAVIRŠIAUS PASIRINKIMAS:

1.    SENDINTO TIPO klinkerinės plytelės

2.    LYGAUS PAVIRŠIAUS klinkerinės plytelės

3.    STRUKTŪRINIO PAVIRŠIAUS klinkerinės plytelės

4.    KAMPINĖS PLYTELĖS už itin palankią kainą


Įprastai Roben GmbH gamykla gamina šio dydžio klinkerines plyteles: 240x71x14mm, NF formatas. Tai standartinis vokiškas plytelių formatas, atitinkantis vokiškos klinkerinės plytos dydį. Klinkerinės plytelės yra 14mm storio  - tai joms suteikia gerą išvaizdą ir ypatingą patvarumą, garantuoja, kad plytelės bus ilgaamžės, tarpai tarp plytelių bus kokybiškai užfūguoti.

 

Roben GmbH klinkerio plytelės - tai garantuota kokybė, gražios spalvos, platus pasirinkimas ir palankausia kaina įvertinus visus kokybės rodiklius!

Roben GmbH gamykla yra pripažinta kaip viena geriausių klinkerinių plytų ir plytelių gamintoja Europje ir netgi visame pasaulyje, garsi savo išskirtine klinkerio kokybe, turinti netgi 7 gamyklas ir puikius molio telkinius.


Klinkerio plytelių kaina nuo 15,00 Eur/m2 su PVM iš mūsų sandėlio Vilniuje.

Visos plytelių spalvos turi kampines plyteles.

Kampinių plytelių kaina tik nuo 2,00 Eur/vnt su PVM ( užsakant su bendru plytelių kiekiu ).


 

PLYTELĖS, PJAUTOS IŠ SENDINTŲ PILNAVIDURIŲ VOKIŠKŲ Roben GmbH PLYTŲ:

Tai puikus variantas norintiems įrengti įdomų ir originalų fasadą už palankią kainą.

Taip pat variantas tinkamas ir vidaus sienų dekoravimui.


Roben GmbH gamykla gamina puikios kokybės sendinto tipo pilnavidures plytas.

Skirtingai nuo olandiškų ir belgiškų sendintų plytų, vokiškos pasižymi kur kas mažesniu vandens įgeriamumu dėl molio savybių - tik apie 8% !

Tuo tarpu olandiškos, belgiškos plytos (jei, žinoma jos nėra specialiai impregnuotos, ką praktikuoja mūsų atstovaujamas Vandersanden gamintojas) turi įgeriamumą apie 15-18%. Tai lemia fasado dėmėtumą po lietaus, didesnę riziką druskų atsiradimui ant fasado ir pan.


Iš vokiškų sendintų pilnavidurių plytų pjaunamos dvi fasadinės 20mm storio plytelės, arba išpjaunama viena kampinė plytelė ir viena trumpesnė plytelė. Šias plyteles galima klijuoti ant fasado lygiai kaip ir klinkerio plyteles. Jų formatas NF, matmenys 240x71x20mm.

Sąnaudos yra 48 vnt./m2 įvetinus 12mm tarpukus.

 

Roben GmbH gamykla šiuo metu taiko ypatingai palankias sendintų plytų kainas, todėl verta atkreipti dėmesį į plytelių pjovimą būtent iš šių plytų. Sendintų plytelių kainos gaunamos itin palankios ir drąsiai konkuruoja rinkoje su olandiškų ar belgiškų plytelių kainomis.


Dar vienas Pirkėjams svarbus niuansas - pjaunant Roben GmbH sendintas plytas yra absoliučiai minimalūs pjovimo nuostoliai. Šios plytos pagamintos taip kokybiškai, kad supjaunama praktiškai be lūžių, dūžio, taip gaunant maksimalų plytelių kiekį. Pjovimo metu lieka ir plytų viduriukai, kuriuos galima įvairiai panaudoti erdvėje prie namo.


Visas Roben GmbH plytelių asortimentas: http://www.dasfa.lt/lt/klinkeris/klinkerio-plyteles/rben-gmbh-vokiskos-klinkerio-plyteles


Pirkėjams garantuojame visuomet patikimą pristatymą tiesiai iš Roben GmbH gamyklų Vokietijoje, vežame į objektą arba į mūsų sandėlį Vilniuje. Galime organizuoti pristatymą su iškrovimu už papildomą mokestį ( kaina priklauso nuo palečių kiekio, svorio, kur vežama ).


Dėl konkrečių spalvų, kainų ir pristatymo terminų teirautis ir ekspoziciją apžiūrėti galite adresu:


UAB DASFA ir Ko, Kareivių g.19-118, Vilnius 

Mob.: +370 686 01411
Tel.: +370 5 2031515 
El.p.: ddaiva@dasfa.lt 


www.dasfa.lt

www.klinkeris.lt 


<< atgal

LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos