Naujienos

Dasfa ir KoNaujienos

Įmontuojami biožidiniai - rinkitės jaukumą, kokybę, saugumą savo namams

Biožidinio modelis AMBIANCE (gamintojas RubyFires, Olandija) - tai įdėklas 8014LS metalinėje kasetėje, įmontuojamas į nišą.

 

Šis biožidinys yra paprastas manualinis, t.y.nėra jungiamas į elektrą, valdomas tiesiog atidarant ir uždarant degimo sklendę.

 

RubyFires biožidiniai ypatingi savo keramine plytele, įmontuota degiklyje - keraminė plytelė saugiai uždaro biožidinių kurą (bioetanolį) ir leidžia degti tik jo garams. Tokiu būdu garantuojama maloni geltona liepsna, kuri aiškiai matosi.
Tuo tarpu dalis rinkoje siūlomų biožidinių yra be jokio vidaus - tiesiog metalinė talpa, kurioje per tą pačią angą bioetanolis įpilamas ir ten pat uždegamas, todėl liepsna gali būti mėlyna ir blanki, o svarbiausia - kyla pavojus dėl saugumo degant tiesiogiai bioetanoliui, o ne jo garams. 
RubyFires garantuoja absoliutų saugumą naudojantis keraminiais įdėklais pagal gamintojo instrukcijas, nes iš saugios keraminės plytelės bei kokybišo metalinio įdėklo itin degus bioetanolis niekada neišsilies, o liepsna degant bioetanolio garams neturi tiesioginio kontakto su pačiu bioetanoliu.

 

Metalinė kasetė AMBIANCE turi šilumos izoliaciją nugarėlėje ir viršuje, tačiau bet kokiu atveju metalinė kasetė montuojama vadovaujantis gamintojo rekomendacijomis, konstruojant nišą iš nedegių medžiagų, ypač virš biožidinio.

Rinkitės jaukumą, kokybę, saugumą savo namams.


http://www.dasfa.lt/lt/interjeras/biozidiniai-rubyfires/ideklai-su-metaline-kasete


UAB DASFA ir Ko, Kareivių g.19-118, Vilnius

Mob.: +370 686 01411

El.p.: ddaiva@dasfa.lt

www.dasfa.lt

 


<< atgal

LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos