Naujienos

Dasfa ir KoNaujienos

Bituminė pamatų hidroizoliacija ICOPAL Foundation Speed Profile SBS – apsauga nuo drėgmės

ICOPAL savo asortimente gali pasiūlyti platų bituminių hidroizoliacinių medžiagų pasirinkimą. Įmonė pristato aukštos kokybės pamatams skirtą bituminę pamatų hidroizoliaciją „Foundation Speed Profile SBS". Ši bituminė danga suprojektuota būtent taip, kad saugotų požemines pastato dalis nuo gruntinio vandens.


Jau pats žodis „pamatas" reiškia pagrindą, ant kurio daug metų stovės jūsų pastatas. Vadinasi, jo hidroizoliacijai turi būti naudojamos geros kokybės medžiagos, nes vėliau kokybiškai suremontuoti beveik neįmanoma arba labai brangu. Tik profesionali apsauga gali užtikrinti pamatų saugumą. Tai tokia apsauga, kai naudojami gaminiai sukurti ir skirti pamatams hidroizoliuoti. Deja, Lietuvoje pamatams dažniausiai naudojama danga, skirta stogų hidroizoliacijai, ir ji nėra aukščiausios kokybės.

ICOPAL koncerne sukurta bituminė danga pamatų apsaugai - „Foundation Speed Profile SBS". Ši danga, kaip ir kitos „Icopal" dangos, gaminama pagal greitojo profilio technologiją. Bituminė danga, gaminama pagal šią technologiją, išsiskiria savo struktūra. Apatinė dalis profiliuota, o ne lygi kaip įprastinių dangų. Profiliuotu paviršiumi ypač greitai sklinda šiluma, todėl greičiau lydosi bitumas.Nustatyta, kad net 30 proc. daugiau dangos prilydoma per tą patį laiką. Lydant greitojo profilio dangą dujų sunaudojama 25 proc. mažiau, negu lydant dangą plokščiu paviršiumi. Greitojo profilio  technologija 100 proc. užtikrina prilydymą prie betoninio pagrindo, todėl vanduo ir drėgmė neprasiskverbia į pamatus.

„Foundation Speed Profile SBS" danga skirta pamatų hidroizoliacijai įrengti. Ji atitinka Europos normų standartą PN-EN 13969:2006, skirtą požeminėms pastato dalims hidroizoliuoti (nepainioti su  stogo dangų hidroizoliacijos standartu). Danga suprojektuota būtent taip, kad saugotų požemines pastato dalis nuo gruntinio vandens. Jos gamybos procesas yra kitoks nei ritininių stogo dangų. Pagrindinis hidroizoliacinis stogo dangų sluoksnis yra virš armuojamojo audinio, nes vanduo plūsta iš viršaus, o šios dangos - atvirkščiai. Visas hidroizoliacinio bitumo sluoksnis yra po armuojamuoju sluoksniu.

Bituminė danga gaminama iš trijų specialiųjų SBS gumos bitumo rūšių: dviejų rūšių angliavandenilinių dervų ir antikorozinių priedų, todėl yra atspari biologinei korozijai: samanoms, augalams, kerpėms. Santykinis pailgėjimas - 60 proc., todėl danga ypač atspari pamatų nusėdimui ir dinaminei jėgai. Viršutinė šios bituminės dangos dalis apsaugota PP plėvele, kuri atlaiko UV iki 6 mėnesių ir papildomai sustiprina hidroizoliacines dangos ypatybes.


ICOPAL PAMATŲ HIDROIZOLIACIJA 


Mūsų adresas:
UAB DASFA ir Ko, Kareivių g.19-118, Vilnius
Mob.: +370 687 24841
Tel.: +370 5 2031515
El.p.: penetron@dasfa.lt


<< atgal

LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos