Naujienos

Dasfa ir KoNaujienos

BIOŽIDINIAI - jauku, ekologiška, saugu!

Mes siūlome itin kokybiškus ir saugius, pagal pažangiausias technologijas pagamintus patikimo Olandijos gamintojo Ruby Fires bioždinius. Su šiuo gamintoju Ruby Fires sėkmingai dirbame Lietuvos rinkoje jau 6 metus.


Biožidiniai ne tik papuoš Jūsų interjerą - jie suteiks jaukumo šaltais vakarais ar lietingą vasaros dieną, pagyvins ir sušildys Jūsų patalpas.

Biožidiniai - ekologiški, mobilūs, komfortiški namuose, biuruose, viešbučiuose ar restoranuose, kur sudėtinga arba netgi ir neįmanoma įrengti malkomis kūrenamus židinius.

 

Biožidinius galima įrengti bet kurioje patalpoje, panorėjus - perkelti iš vienos vietos į kitą priklausomai nuo modelio.

Biožidiniai užtikrina švarą ir komfortą, nes specialus biožidinių kuras – itin gerai išvalytas bioetanolis, gaminamas iš augalų - degdamas neskleidžia jokių dūmų ir neišskiria CO (smalkių), neturi jokio kvapo.

Šis ekologiškas bekvapis bioetanolis sudega iki CO2 ir vandens garų - todėl biožidiniams nereikia jokio kaminoTaigi norint įsirengti židinį ir pasirinkus būtent biožidinį, Jums nereikia jokio specialaus projekto, derinimo dėl kamino įrengimo, nereikia jokių specialių leidimų.

 

Svarbiausia – pasirinkti tikrai saugų ir kokybišką, tinkantį Jūsų patalpoms biožidinio modelį!

Biožidinių privalumai – visiškai ekologiška liepsna, nėra dūmų, nėra pelenų, todėl biožidinius lengva ir patogu naudoti. Eksploatuojant biožidinius svarbu tinkamai įrengti vietą bioždiniui, jei tai įmontuojamas modelis, arba biožidinį su pilna apdaila pastatyti į norimą vietą patalpoje bei užtikrinti tinkamą patalpų vėdinimą. O toliau tereikia specialiu žiebtuvėliu uždegti biožidinį, ir galima mėgautis natūralia liepsna.

 

SAUGUMAS ir LIEPSNOS KOKYBĖ:

 

Pažangios gamybos technologijos garantuoja mūsų siūlomų biožidinių YPATINGĄ SAUGUMĄ. Mūsų gamintojo biožidiniuose dega būtent bioetanolio garai, o ne tiesiogiai bioetanolis. Todėl tai yra ypač saugu, o liepsna yra geltona, tolygi ir aiškiai matoma.

Mūsų gamintojo biožidiniuose dėl jų gaminimo technologijų ypatumų degimo procesas vyksta labai tolygiai ir sklandžiai. Kievienas biožidinys dega būtent tiek valandų, kiek deklaruoja gamintojas konkretaus gaminio instrukcijoje.

Biožidinių degimo laikas gali būti nuo 2,5 iki 4 valandų, priklausomai nuo modelio ir liepsnos ilgio.

Mūsų siūlomuose biožidiniuose liepsna niekuomet neturi tiesioginio kontakto su itin degiu bioetanoliu, o bioetanolis yra saugiai „uždarytas“ specialioje metalinėje talpoje įmontuotoje keraminėje plytelėje, papildomai su keramine vata šonuose. 

 

GAMINTOJO GARANTIJA:

 

Mūsų gamintojo biožidiniams suteikiama rašytinė 2 metų gamintojo garantija. Su garantijos sąlygomis galima susipažinti prieš įsigyjant gaminį.

 

Esminė sąlygai garantijos galiojimui - biožidinio kuras turi būti paties gamintojo Ruby Fires bioetanolis CL100. Su šiuo bioetanoliu CL100 yra pratestuoti visi biožidiniai.

Būtent CL100 garantuoja tolygų degimą, jokio kvapo, minimalias kuro sąnaudas RubyFires gamintojo bioždiniuose ir minimalų CO2 kiekį degimo procese.

Ruby Fires biožidiniai yra garantuotai maksimaliai ekonomiški!

 

 

MŪSŲ ATSTOVAUJAMI GAMINTOJAI:

 

RubyFires (Olandija) gamintojas biožidinių saugumą garantuoja dėka degiklyje įmontuotos porėtos keraminės plytelės bei keraminės vilnos degiklio šonuose. Ruby Fires biožidiniai yra patikrinti laiko Lietuvoje, nes dirbame su šiuo gamintoju jau 6 metus.

 

PALANKIOS SĄLYGOS ir KAINOS:

 

UAB DASFA ir Ko galima pasikonsultuoti, tinkamai išsirinkti ir užsisakyti pilnai sukomplektuotą biožidinį, kurį tereikia pastatyti norimoje vietoje ir iškart naudoti.

 

Galima rinktis įdėklus arba įdėklus su metaline kasete, montuojamus į Jūsų norimus baldus ar nišas, o dizaino sprendimai lieka Jums pagal individualius pageidavimus.

 

UAB DASFA ir Ko yra oficialus gamintojo Ruby Fires (Olandija) atstovas Lietuvoje.

Pristatymas tiesiai iš gamintojo į mūsų ofisą arba tiesiogiai Pirkėjams pagal susitarimą. 

 

Jūsų patogumui - mūsų ekspozicija su biožidinių modeliais, biožidinių parinkimas ir projektų derinimas su gamintoju bei su Jūsų meistrais, konsultacijos saugumo reikalavimų ir tinkamų apdailos medžiagų parinkimo klausimais.

 

Mus rasite: 

UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius 
Mob.: +370 686 01411 
Tel.: +370 5 2031515 
El.p.: office@dasfa.lt

 

 


<< atgal

LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos