Naujienos

Dasfa ir KoNaujienos

Akmens skalūnas "Theis-Böger“, Vokietija - mes garantuojame kokybę ir patikimą produktą

Skalūnai - plonais sluoksneliais, plokštelėmis skylančios uolienos.

Per 400 milijonų metų, skalūnas susiformavo iš molio sluoksniuose susikaupusio aliuvo, 
esančio jūros vandenyse, ir besiformuojant kalnams. Šoninis slėgis per formavimosi procesą moliui suteikė didžiąją dalį geriausių savybių, kuriomis dabar pasižymi šiuolaikinis skalūnas. Yra nemažai skalūno rūšių, tačiau būtent šis (molio skalūnas) naudojamas statybose stogams dengti ar sienų apdailai.

Tik su teisinga chemijos ir mineralogijos sudėtimi skalūnai įgyja didelį oro sąlygoms ir itin patvarią spalvą, o šios savybės yra tokios svarbios šiuolaikiniam vartotojui.

UAB DASFA ir Ko siūlo itin kokybišką ir ilgaamžę stogų ir fasadų medžiagą AKMENS SKALŪNĄ. Atstovaujame vokiečių gamintoją "Theis-Böger" ir pristatome medžiagas tiesiai iš gamyklos Vokietijoje.

"Theis-Böger" yra viena iš pirmaujančių Europoje skalūno tiekėju. Be savo produkcijos iš Altlay kasyklos (Vokietija), jų asortimentas apima aukščiausios kokybės produktus iš kasyklų visame pasaulyje.

Geras skalūnas yra labai atsparus agresyvios aplinkos poveikiams ir visų rūšių cheminėms medžiagoms. Naudojamas stogams bei fasado apdailai, skalūnas patiria tik natūralų atmosferos poveikį, todėl jo eksploatavimo laikas yra maždaug 80-120 metų. "Theis-Böger" tiekiamas skalūnas yra atsparus ugniai (degumo klasė A1), temperatūros pokyčiams (klasė T1), bei atsparumas sieros dioksidui (klasė S1).

Iš Assulo ® ir Altlayer ® karjerų išgaunamas skalūnas turi gerai žinomą antracito (pilką) spalvą, kuri, saulei šviečiant, įgauna natūralų blizgesį. Monte Color ® skalūnas - tai natūralios, gamtos sukurtos spalvos: t.y. nendrės žalia, smaragdo žalia, bordo, raudona ar įvairiaspalvė.

Kas lemia skalūno stogo kokybę?

Medžiagos kokybė:

Geras stogo skalūnas turi turėti tvirtą mikrostruktūrą ir gerą skambėjimo garsą. Neturėtų būti jokių oksidacijos problemų eksploatuojant (oksidaciją dažniausiai lemia piritų priemaišos skalūno akmenyje). Turi turėti CE atitikties deklaracijas kartu su bandymų rezultatais (pagal A1, T1 ir S1).

Apdorojimo kokybė:

Skalūnų gamyba reikalauja patyrusių ir gerai apmokytų darbuotojų tiek darbui skalūnų kasyklose, tiek ir perdirbant į galutinį produktą. Kiekvienam etapui turi būti numatyti griežti kokybės reikalavimai, ką ir gali garantuoti "Theis-Böger" gamintojas. 

Dengimo kokybė:

Geras ir patyręs skalūno dengimo meistras yra papildoma garantija, kad stogas atrodys gerai ir tarnaus ilgą laiką. Be kitų dalykų, taip pat derėtų patikrinti skalūno plokšteles vizualiai bei garso testu prieš jas tvirtinant. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamas darbui priemones, kartu su atitinkamu pagrindu, ant kurio bus klojamos plokštelės.

Trys priežastys, kodėl turėtume naudoti akmens skalūną:

Ekonomiškai perspektyvus:

Priklausomai nuo to, kur skalūnas yra kasamas, geras skalūnas tarnaus nuo 80 iki 120 metų, su mažiausiomis priežiūros išlaidomis. Akmens skalūnas yra visiškai natūralus produktas, be jokių cheminių priedų.

Vizualiai patrauklu:

Spalvos ir blizgumas "Theis-Böger" skalūnui suteikia ypatingą kontrastą. Kokybiško skalūno danga visada atrodys patraukli ir išskirtinė, nepaisant statinio amžiaus.

Geras ekologinis profilis:

Mažai energijos reikalaujantis gavybos procesas;

Aplinkai nekenksmingi gavybos metodai;

Visiškai natūralus produktas be cheminių priedų;

Itint ilgas tarnavimo laikas.

Picture

Galų gale, skalūno plokštelės - tai stilingas, funkcionalus ir modernus produktas, kuris suteiks kiekvienam pastatui išskirtinumo.

Svarbus veiksnys yra patikimumas ir ilgalaikė skalūno gamintojo - pardavėjo patirtis. "Theis-Böger" savo klientams siūlo didesnę nei vidutinė garantija. 

Tiekėjas "Theis-Böger" suteikia:

5 metų kokybės garantiją, kurios metu atsiradus bet kokiems medžiagos pažeidimams dėl paslėptų pašalinių medžiagų kaltės (tai dažniausiai paaiškėja per kelis pirmus eksplotavimo metus) gamintojas pilnai kompensuoja išlaidas, susijusias su problemų šalinimu (skalūno nurinkimas, pakeitimas, remontas ir pan.)

nuo 10 iki 30 metų ilgaamžiškumo garantija (priklausomai nuo akmens skalūno karjero), kuri garantuoja spalvos bei medžiagos atsparumą atmosferos poveikiams. Tokiu būdu savininkas jausis užtikrintas, kad pasirinko kokybišką produktą.

Neapsigaukite rinkdamiesi siūlomą pigų skalūną. Visuomet pasidomėkite sertifikatais ir garantijomis.


Pigaus skalūno panaudojimo rezultatas gali būti štai toks:

  Picture

 

Mes garantuojame kokybę ir patikimą produktą. Daugiau rasite: www.dasfa.lt 

 

Kontaktai:
UAB DASFA ir Ko
Kareivių g. 19-118, LT-09133, Vilnius
Mob.: +370 686 01411, +370 687 24841

Tel.: +370 5 2031515  
El.p.: info@dasfa.lt

web: http://www.dasfa.lt


<< atgal

LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos