Naujienos

Dasfa ir KoNaujienos

ABC Klinkergruppe klinkerio čerpės – neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys

ABC Klinkergruppe gyvavimas prasidėjo dar 1485 metais Bentheim grafystėje, Šiaurės Vokietijoje. Tais metais buvo rasti dideli molio klodai, ir grafas Bentheimas leido Šutorfo miestui pradėti keraminių dirbinių gamybą.
Iš šio molio buvo pradėtos gaminti plytos, čerpės bei indai. Vasaros metu žmonės kasdavo molį, formuodavo plytas ir džiovindavo jas saulėje. Ši gamykla ir tapo pirmąja ABC Klinkergruppe gamykla Šutorfe.
 
Dabar ABC Klinkergruppe yra specializuotas, geriausios kokybės statybinių medžiagų iš molio gamintojas.
Pagrindinė ABC Klinkergruppe gamyklų ypatybė yra skalūninis molis. Būtent jis ir daugiametė patirtis yra ilgaamžio ir itin aukštos kokybės produkto pagrindas.
 
ABC klinkergruppe šiuo metu priklauso net šešios gamyklos. Viena iš jų - klinkerio čerpių gamykla Natrup-Hagene. Nedidelė gamykla Šiaurės Vokietijoje gamina aukščiausios kokybės klinkerio čerpes.
UAB DASFA ir Ko yra oficialus jungtinio ABC Klinkergruppe koncerno atstovas Lietuvoje ir gali pasiūlyti akščiausios kokybės klinkerio produkciją ypač geromis kainomis.

 

 

Senos tradicijos, ilgametė patirtis, kokybiškos medžiagos ir šiuolaikinės technologijos sukūrė du puikius produktus: Stambiaformates S tipo TG10 ir populiariausios, romėniškos formos MODENA 11 klinkerio čerpes.
 
ABC Klinkergruppe klinkerio čerpės - tai neeilinis vokiškos kokybės pavyzdys. Beveik nepastebimas, geriausių produkto savybių derinys atskleidžia ypatingus ir svarbius šių čerpių privalumus.
 
TG10 stambiaformatės klinkerio čerpės – tai net 30 % mažesnės sąnaudos. Jos tinka ne tik didelių namų statybai, bet ir individualiam sektoriui. TG10 klasikinės olandiškos „S“ formos čerpės -  prestižo, ilgaamžiškumo, patikimumo ir šilumos harmonija.
 
TG 10 klinkerio čerpių privalumai:
 

 • Geriausia klinkerio kokybė. Geriausių savybių skalūninis molis
 • Greita ir lengva. Lengvas klojimas. Unikalus, nedidelis svoris 3,8 kg/vnt
 • Labai ekonomiška. Čerpių išeiga vos 10,2-10,6 vnt/m²
 • Ekologija. Gamybai naudojamos tik ekologiškos medžiagos.
 • Maža samanojimo ir kerpėjimo tikimybė. Samanos bei kerpės mėsta drėgmę. ABC Klinkergruppe čerpių įgeriamumas toks mažas, kad iki minimumo sumažina samanų bei kerpių atsiradimo galimybę
 • Gera kaina. Sąlyginai mažas svoris ir optimalus čerpės dydis leidžia įsigyti klinkerio čerpių stogą už labai gerą kainą. Optimalus kainos ir kokybės santykis!​
 • Harmoninga stogo išvaizda. Klasikinės formos, aiškių linijų ir spalvų derinys.
 

MODENA 11 – harmoningas paviršiaus efektas su sumažinta švelnia čerpės banga – tai naujausias ABC klinkergruppe čerpių veidas.
MODENA 11 čerpės išsiskiria savo lengvumu, tvirtumu, greitu bei saugiu montavimu. Dėl savo aukštų užkaitų jos puikiai tinka tiek labai vėjuotose vietovėse, tiek ir žemo nuolydžio stogams, kurių nuolydis gali būti vos nuo 10ᵒ laipsnių.
 
MODENA 11 klinkerio čerpių privalumai:
 
 • Geriausia klinkerio kokybė. Geriausių savybių skalūninis molis
 • Didelis paslankumas.  Vertikalus pasislinkimas iki 25mm, horizontalus – 5mm
 • Saugios vėjuotose vietovėse. Kiekvienoje čerpėje palikta vietos papildomam tvirtinimui. Ypatingai svarbu regionuose kur didelis vėjuotumas
 • Greita ir paprasta. Lengvas ir paprastas montavimas. Didelis čerpių paslankumas ir sąlyginai nedidelis svoris, apie 3,5 kg/vnt palengvina montavimą
 • Ekonomiškos. Vidutinė čerpių išeiga vos 11,5 vnt/m²
 • Draugiškos aplinkai. Bešviniai angobos bei glazūros padengimai.
 • Maža samanojimo ir kerpėjimo tikimybė. Samanos bei kerpės mėsta drėgmę. ABC Klinkergruppe čerpių įgeriamumas toks mažas, kad iki minimumo sumažina samanų bei kerpių atsiradimo galimybę.​
 • Platus spalvų pasirinkimas. MODENA 11 spalvų gamą sudaro net 9 spalvos!


ABC KLINKERGRUPPE klinkerio čerpės – saugumas daugeliui dešimtmečių. ABC klinkergruppe klinkerio čerpėms suteikia ilgiausią 50 metų raštišką garantiją atsparumui šalčiams bei vandens nepralaidumui. Papildoma pirmų 10-ies metų garantija dengianti ir medžiagos bei čerpių keitimo išlaidas, leis jaustis Jums saugiai ištisus metus.

Geriausios savybės Jūsų saugumui dešimtmečiams!

UAB DASFA ir Ko
Kareivių g.19-118, Vilnius 
Tel.: +370 5 2031515, 

Mob.+370 687 24841
El.p.: info@dasfa.lt
 
www.dasfa.lt
www.cerpes.lt
www.klinkeris.lt

<< atgal

LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos