Klinkerio trinkelės

Dasfa ir KoKLINKERISKlinkerio trinkelės

Röben GmbH (Vokietija) yra itin kokybiškos vokiškos klinkerinės trinkelės. Idealus variantas puikiai įrengti terasas, aikšteles, keliukus.

Trinkelės gali būti senos, bet visad atrodyti naujai. O su metais tapti dar gražesnės. Tai būtent Röben GmbH klinkerio trinkelės. Gamykla gamina ne tik raudonas trinkeles, bet ir įvairių atspalvių - jie išgaunami derinant mineralines medžiagas - aukštos kokybės skirtingų rūšių molį be jokių dažų priedų.

Todėl tokios trinkelės labai ilgai išlaiko savo spalvą (pigmentaciją), kuri atsiranda išdegant trinkeles, ir yra atsparios šviesos poveikiui. Įvairios spalvos puikiai dera tarpusavyje, taigi galima kūrybiškai įrengti paviršius.

Röben GmbH gamyklos trinkelės, tiek baltos spalvos, tiek ir kitos, yra atsparios purvui, neteplios.

Šios trinkelės itn atsparios apkrovoms - atlaiko 170N/mm2 spaudimą. Kas be ko, būtina tinkamai įrengti pagrindą ir tinkamai sukloti pačias trinkeles.


Röben GmbH klinkeris gaminamas išskirtinai tik iš natūralių medžiagų be jokių cheminių priedų. Taigi dirva nebus užteršta kenksmingomis medžiagomis. Trinkelės išdegamos itin aukštoje temperatūroje iki tokio kietumo, kad joms nebeturi įtakos jokios klimatinės sąlygos. Jos atsparios šalčiui, mechaniniams nutrynimams.

 

ABC Klinkergruppe vokiškos klinkerio trinkelės

ABC Klinkergruppe vokiškos klinkerio trinkelės

Röben GmbH vokiškos klinkerio trinkelės

Röben GmbH vokiškos klinkerio trinkelės

Ilgo formato ABC Klinkergruppe vokiškos klinkerio trinkelės

Ilgo formato ABC Klinkergruppe vokiškos klinkerio trinkelės

   
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos