Vandersanden sendintų plytų maišymo instrukcija

Gamintojas: Vandersanden


Kilmės šalis: BelgijaSVARBU: 1. Pastabos ar pretenzijos dėl plytų spalvos priimamos tik prieš pradedant mūrijimo darbus. 2. Leistinas nepanaudojamų plytų kiekis vienoje partijoje - 2%. Jeigu jų randama daugiau kaip 2%, tai turi būti įrodyta pateikiant visas plytas, kurių nebuvo galima panaudoti.


NURODYMAI DĖL STATYBOS DARBŲ:

 

1. ABIEJŲ TIPŲ mūsų plytų SIENELES galima puikiai panaudoti išorės apdailai. Jeigu viename šone būtų defektų, apverskite plytą, kad būtų matomas kitas šonas. Siekiant idealaus atspalvio, BŪTINA IŠMONINGAI SUMAIŠYTI VISŲ PALEČIŲ PLYTAS. Todėl primygtinai rekomenduojama prieš pradedant darbus į statybos aikštelę atsigabenti visas plytas, kad būtų išvengta spalvų niuansų skirtumų visame mūre. Skirtingų partijų plytų atspalviai gali šiek tiek skirtis.

 

2. Šviežią mūrą reikia apsaugoti nuo atmosferos kritulių.


3. Siūles suformuokite atidžiai.


4. Naudojamas skiedinys turi atitikti plytų tipą (šiuo atveju - "rankų darbo") ir būti gaminamas iš standartizuoto geros kokybės smėlio. Esant šiltam ir labai sausam orui, patariame plytas sudrėkinti.


5. Kad nuo drėgmės ant vidaus sienų neatsirastų dėmių, ventiliuojama tuštuma turi būti taisyklingai įrengta (reikia naudoti teisingą izoliacinę medžiagą ir tvirtinimo elementus).


Saugos nuorodos:

1. Galvos apsaugos priemonės
2. Pėdų apsaugos priemonės
3. Akių apsaugos priemonės
4. Kvėpavimo takų apsaugos priemonės
5. Klausos organų apsaugos priemonės

 


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Daiva Dzikienė
Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411

El. paštas: ddaiva@dasfa.lt
Skype: daiva.dzikiene
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Vandersanden sendintų plytų maišymo instrukcija

Galimos spalvos:
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos