BIOŽIDINIAI

Dasfa ir KoBIOŽIDINIAI

UAB DASFA ir Ko siūlo kokybiškus ir itin saugius, pagal pažangias technologijas pagamintus biožidinius su keraminiais įdėklais (degikliais). XARALYN gamintojo biožidiniai atitinka LST EN 16647 standartą.

 

Biožidiniai - ekologiški, mobilūs, komfortiški namuose, biuruose, viešbučiuose ar restoranuose, kur sudėtinga arba netgi ir neįmanoma įrengti malkomis kūrenamus židinius. Biožidinius galima įrengti bet kurioje patalpoje, panorėjus - perkelti iš vienos vietos į kitą priklausomai nuo modelio.

 

Biožidiniai užtikrina švarą ir komfortą, nes specialus skystas biožidinių kuras - itin gerai išvalytas bioetanolis, gaminamas iš augalų - degdamas neskleidžia jokių dūmų ir neišskiria CO (smalkių), neturi jokio kvapo. Šis ekologiškas bekvapis bioetanolis sudega iki CO2 ir vandens garų - todėl biožidiniams nereikia jokio kamino!

Taigi norint įsirengti židinį ir pasirinkus būtent biožidinį, Jums nereikia jokio specialaus projekto, derinimo dėl kamino įrengimo, nereikia jokių specialių leidimų.


GARANTUOTAS SAUGUMAS ir LIEPSNOS KOKYBĖ:

Pažangios gamybos technologijos garantuoja mūsų siūlomų biožidinių SAUGUMĄ. Mūsų siūlomuose biožidiniuose dega būtent bioetanolio garai, o ne pats bioetanolis. Todėl saugumas yra garantuotas, o liepsna yra geltona, tolygi ir aiškiai matoma. Mūsų siūlomuose biožidiniuose XARALYN liepsna niekuomet neturi tiesioginio kontakto su itin degiu bioetanoliu, o bioetanolis yra saugiai „uždarytas" specialioje porėtoje keraminėje plytelėje - dega tik bioetanolio garai!

 

ATSTOVAUJAMAS GAMINTOJAS:

XARALYN (Nyderlandai) gamintojas biožidinių saugumą garantuoja dėka keraminių įdėklų XARALYN Ceramic Burner® Ši revoliucinė technologija garantuoja ypatingą saugumą ir maksimalų funkcionalumą bei ekonomiškumą. XARALYN keraminiuose įdėkluose bioetanolio sudeginama iki 50% mažiau, nei standartiniuose metaliniuose įdėkluose, taip pat išskiriamas minimalus CO2 kiekis.


PALANKIOS SĄLYGOS ir KAINOS:

UAB DASFA ir Ko galima pasikonsultuoti, tinkamai išsirinkti ir užsisakyti pilnai sukomplektuotą biožidinį su keraminiu įdėklu ir apdaila, kurį tereikia pastatyti arba pakabinti norimoje vietoje ir iškart galima naudoti. Taip pat galima rinktis keraminius biožidinių įdėklus arba keraminius įdėklus su metaline kasete, montuojamus į Jūsų norimus baldus ar nišas, o dizaino sprendimai lieka Jums pagal individualius pageidavimus.

 

 

 

Biožidiniai XARALYN

Biožidiniai XARALYN

BIOŽIDINIAI - kas tai yra

BIOŽIDINIAI - kas tai yra

Biožidiniai IŠPARDAVIMAS

Biožidiniai IŠPARDAVIMAS

   
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 5 2031515, el. paštas: info@dasfa.lt Copyright © 2019 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos