BIOŽIDINIAI - kas tai yra

Dasfa ir KoBIOŽIDINIAIBIOŽIDINIAI - kas tai yra

Biožidiniai XARALYN su keramika

Gamintojas: XARALYN / RubyFires


Kilmės šalis: Nyderlandai
Xaralyn biožidiniai

BIOŽIDINIAI - jauku, ekologiška, saugu!


Mes siūlome kokybiškus ir ypač saugius, pagal pažangią technologiją pagamintus vieno geriausių Europos gamintojų bioždinius. Biožidiniai ne tik papuoš Jūsų interjerą - jie suteiks jaukumo šaltais vakarais ar lietingą vasaros dieną, pagyvins ir sušildys Jūsų patalpas. Biožidiniai - ekologiški, mobilūs, komfortiški namuose, biuruose, viešbučiuose ar restoranuose, kur sudėtinga arba netgi ir neįmanoma įrengti malkomis kūrenamus židinius.


Biožidinius galima įrengti bet kurioje patalpoje, norimoje vietoje, o panorėjus - perkelti iš vienos vietos į kitą labai lengvai (žinoma, priklausomai nuo modelio). Biožidiniai užtikrina ekologiją, švarą ir komfortą, nes specialus biožidinių kuras - bioetanolis - yra gaminamas iš augalų, išvalytas net du kartus, bekvapis ir ekologiškas, degdamas neskleidžia dūmų ir neišskiria CO (smalkių).


Ekologiškas bekvapis bioetanolis sudega iki CO2 ir vandens garų, todėl biožidiniams nereikia jokio kamino! Taip pat nereikia ypatingų leidimų ar projektų derinimo, tereikia laikytis gamintojo XARALYN rekomendacijų dėl įrengimo ir naudojimo.


Biožidiniai yra iš tiesų tausojantys gamtos išteklius, skirtingai nuo dujinių židinių. Perspektyvoje dujiniai židiniai bus išgyvendinti iš visuomenės vartojimo, kaip eikvojantys neatsinaujinančius gamtos išteklius. Taip pat ir malkiniai židiniai, kurie kietosiomis dalelėmis teršia aplinką, todėl Europos Sąjungoje didžiuosiuose miestuose ateityje gali būti uždrausti, jei tai nėra pirminis šilumos šaltinis.


Biožidiniai yra modernūs, patogūs ir perspektyvūs!

 

SAUGUMAS ir LIEPSNOS KOKYBĖ:

Pažangios gamybos technologijos garantuoja mūsų siūlomų biožidinių SAUGUMĄ. Mūsų gamintojų biožidiniuose dega būtent bioetanolio garai, o ne tiesiogiai bioetanolis. Todėl tai yra ypač saugu, o liepsna yra geltona, tolygi ir aiškiai matoma.


Mūsų gamintojų biožidiniuose dėl jų pagaminimo technologijų ypatumų degimo procesas vyksta labai tolygiai ir sklandžiai. Kievienas biožidinys dega būtent tiek valandų, kiek deklaruoja gamintojas konkretaus gaminio instrukcijoje.

Biožidinių degimo laikas gali būti nuo 2,5 iki 4 valandų, priklausomai nuo biožidinio modelio.

Mūsų siūlomuose biožidiniuose liepsna niekuomet neturi tiesioginio kontakto su itin degiu bioetanoliu, o bioetanolis yra saugiai „uždarytas" specialioje kietoje keraminėje šerdyje ir po keraminiu pluoštu - priklausomai nuo modelio. 

 

GAMINTOJO GARANTIJA:

XARALYN biožidiniams suteikiama 2 metų gamintojo garantija, o kieta keraminė šerdis yra ilgaamžė! 


MŪSŲ ATSTOVAUJAMAS GAMINTOJAS:

XARALYN (Nyderlandai) gamintojas biožidinių saugumą garantuoja dėka keraminės šerdies bei keraminio pluošto, įmontuotų į degiklio vidų. Ši technologija garantuoja ypatingą saugumą, maksimalų funkcionalumą, kai biožidinių kuras (bioetanolis) deginamas labai ekonomiškai, ir minimalų CO2 kiekį.


PALANKIOS SĄLYGOS ir KAINOS:

UAB DASFA ir Ko galima pasikonsultuoti, tinkamai išsirinkti ir užsisakyti pilnai sukomplektuotą biožidinį, kurį tereikia pastatyti norimoje vietoje ir iškart naudoti.


Galima rinktis įdėklus arba įdėklus su metaline kasete, montuojamus į Jūsų norimus baldus ar nišas, o dizaino sprendimai lieka Jums pagal individualius pageidavimus.


UAB DASFA ir Ko yra oficialus gamintojo XARALYN (Nyderlandai) atstovas Lietuvoje.

Prekių pristatymas iš gamintojo į mūsų ofisą arba tiesiogiai Pirkėjams pagal susitarimą.

 

Jūsų patogumui - mūsų ekspozicija su pagrindiniais biožidinių modeliais. Pagal jūsų  projektus padėsime išsirinkti tinkamiausią modėlį, jums rūpimus klausimus suderinisime su gamintoju, patarsime Jūsų meistrams ar baldininkams, pakonsultuosime saugumo klausimais ir parenkant tinkamas medžiagas biožidinių apdailai, baldų ir nišų gamybai.  


ASORTIMENTAS: http://www.dasfa.lt/lt/biozidiniai/biozidiniai-xaralyn

 


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Daiva Dzikienė
Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411

El. paštas: ddaiva@dasfa.lt
Skype: daiva.dzikiene
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Pasiteiraukite:


* Jūsų vardas
* El. paštas:
* Kontaktinis telefonas:
Pasiteiraukite:

* - būtini laukeliai

Biožidiniai XARALYN su keramika


Galimos spalvos:


LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 5 2031515, el. paštas: info@dasfa.lt Copyright © 2019 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos