ICOPAL pamatų hidroizoliacija

Dasfa ir KoBETONO HIDROIZOLIACIJAICOPAL pamatų hidroizoliacija

ICOPAL

Gamintojas: ICOPAL


Kilmės šalis:Icopal grupė tiekia aukštos klasės produktus plokštiems ir šlaitiniams stogams, pamatų hidroizoliacijai ir siūlo platų paslaugų spektrą.


Orientuota į stogų ir hidroizoliacines medžiagas 

Icopal grupė tiekia aukštos klasės produktus plokštiems ir šlaitiniams stogams, pamatų hidroizoliacijai ir siūlo platų paslaugų spektrą.

Icopal savo veiklą vykdo visoje Europoje ir JAV pagal vietos pardavimo ir gamybos įstatymus. Šiuo metu koncernas Icopal turi 36 gamyklas, naudojančias moderniausias gamybos technologijas, taip pat 95 atstovybes, su nuolat žinias tobulinančiomis darbuotojų komandomis, siekiančiomis kaip įmanoma geriau patenkinti kliento poreikius. Bendrovė skiria didelį dėmesį aplinkos apsaugai perdirbant ir mažinant gamybos atliekas ir taupant energiją tam, kad būtų galima tobulinti stogų ir hidroizoliacines medžiagas. 

Icopal turi sukaupusi daugiau kaip 160 metų patirtį stogų ir hidroizoliacinių medžiagų srityse. Icopal ir toliau siekia likti pripažintu lyderiu stogų ir hidroizoliacinių medžiagų gamyboje. 

Pagrindinės Icopal produktų grupės:
Bituminės ritininės dangos
MONARFLEX izoliacinės plėvelės 
Lietaus sistema
Pamatų hidroizoliacija
Tiltinės dangos
Hidroizoliacinės medžiagos


Už šiuos produktus atsakingas (- a):


Tel.: +370 5 2031515
Mob.: +370 686 01411, +370 687 24841

El. paštas: info@dasfa.lt
Adresas: UAB DASFA ir Ko, Kareivių g. 19-118, Vilnius


Pasiteiraukite:


* Jūsų vardas
* El. paštas:
* Kontaktinis telefonas:
Pasiteiraukite:

* - būtini laukeliai

ICOPAL
LT   EN   RU   LV
UAB DASFA ir Ko Kareivių g. 19-118, LT-09133 Vilnius Tel.+370 (5) 2031515, el. paštas: office@dasfa.lt Copyright © 2011 DASFA ir Ko. Visos teisės saugomos